Merry Scary Christmas від Mascot Gaming: буде дійсно страшно

Якщо ви очікували побачити веселого щасливого Санту, подумайте вкотре. Компанія Mascot Gaming взяла цього Санту і згодувала його непривабливому звірові, який тепер носить його одяг. Але не хвилюйтеся - містер Крампус такий щедрий, як і його попередник. Звичайно, вам доведеться залишити більше печива, але ми б сказали, що це того варте, якщо згадати про виграші.

Merry Scary Christmas Mascot Gaming

Забавний факт: Merry Scary Christmas – це найперший 3D-слот, розроблений Mascot Gaming. І це наш вибір слоту місяця тут. Бажаєте дізнатися чому? Читайте далі! Проте не забувайте про промокоди на бездепозитні фріспіни, які можна отримати для цього грального автомату.

Пустотливий чи добрий?

Звірятку Санті все одно, чи були ви неслухняним чи добрим. Насправді він може навіть винагородити вас краще, якщо ви були неслухняними. Але все залежить від кількох змінних. У вас є 5 барабанів, 3 ряди та 10 ліній виплат, на які ви можете робити ставки. Як тільки ви натиснете кнопку Spin, почнеться середня волатильність та RTP 95,2%.

Що це означає? Це означає, що це захоплюючий адреналіновий слот. Натомість ви будете насолоджуватися досить частими виграшами, хоч і не доленосними. Так що якщо ви шукали більш розслаблюючий слот, це для вас.

Функція "Роззирни та купи"

Ми розуміємо – вам не завжди подобається чекати, коли почнуть діяти спеціальні бонуси. З функцією "Ризик та покупка" вам не потрібно буде випадати правильні комбінації, щоб насолодитися безкоштовними обертаннями. Ви можете купити цей бонус за значну суму грошей, або ризикнути своїм поточним виграшем. Є ще кілька слотів Mascot Gaming, які оснащені цією функцією, тому обов'язково ознайомтеся з ними.

Подарунок Санти

Не турбуйтеся, цей монстр Санта не забув про подарунки. Насправді, якщо вам вдасться висадити п'ять подарункових символів у будь-якому місці екрану (зрозуміло, під час одного спина), ви отримаєте один із казкових подарунків Санти.

Є три варіанти, які ви можете отримати. Вони випадкові і ви не можете вибирати між ними. Перший - це миттєвий грошовий приз, а другий - Wild із випадковим множником до 5x вашої ставки. І останнє, але не менш важливе: ви можете отримати довільну кількість безкоштовних обертань. Захоплююче, правда?

Безкоштовні обертання

Безкоштовні обертання можна запустити, або купивши їх, або запустивши за допомогою подарункового Скаттера. Кількість безкоштовних обертань, які ви отримаєте, відображатиметься на подарунку. Найпрекрасніше в цій дивовижній функції те, що ви можете повторно запустити її будь-якої миті. Так, це стосується й покупки подарунка.

Merry Scary Christmas Mascot Gaming

Хо, Хо, Хо, Страшне Різдво

В цілому, Merry Scary Christmas – один із найвеселіших різдвяних тематичних слотів. Страшний звір у одязі Санти буде радий додати вас до свого списку добрих справ в обмін на ваші ставки. Функції також захоплюючі, і ми впевнені, що після гри в цей слот ви підете з гарною сумою грошей. Ви вже випробували цей слот? Які ваші думки?


Топ новостей

  • 09.12.2023

  • 09.12.2023

  • 09.12.2023

  • 09.12.2023

  • 09.12.2023

  • 08.12.2023

  • 08.12.2023

  • Категории