Масив дуба вирізняється антисептичними властивостями, красивим деревним малюнком і легендарною міцністю. На дубових меблях точно не з’являться подряпини, потертості чи інші дефекти! Не варто забувати й про те, що ваш натуральний виріб не потріскається і не захитається навіть через п’ятдесят років. Міцна деревина має вагомий плюс – тривалий термін експлуатації. Якщо ви плануєте придбати для свого дому гарнітур чи предмет інтер'єру з масиву, зверніть увагу на продукцію від компанії «Lori».

Меблі з дерева від виробника, представлені в онлайн-магазині фірми, мають безліч переваг, адже працівники «Lori» підходять до справи «з душею». Далі розповімо про те, чому клієнти виробника можуть не хвилюватися про якість отриманого товару.

Довговічні та надійні меблі від «Lori»

Довговічність дубових меблів обумовлена не лише особливостями матеріалу, а й специфікою обробки масиву. Майстри компанії використовують професійне обладнання від італійських та японських виробників, а також застосовують чимало «професійних хитрощів», щоб підвищити строк експлуатації продукції.

 1. Різноманіття варіантів. Ви можете обрати меблі зі зрощеного та незрощеного щита (ламелі не зрощені по довжині, тому щит має «натуральний» вигляд), або ж вироби рустік з природною поверхнею, яка має дефекти, сучки та незначні тріщини. Також можна замовити стіл із «натуральним краєм».
 2. Професійні хитрощі від прогинання. Дубова деревина – це гігроскопічний матеріал. За умови підвищення вологості у приміщенні масив всотує вологу та збільшується в розмірі, а потім випаровує її в навколишній простір й зменшується. Це може призвести до зміни форми окремих деталей меблів. Майстри компанії «Lori» закріплюють дубові полотна спеціальними ребрами жорсткості, а також наносять повздовжні розпили з тильної сторони щитів. Такі дії допомагають запобігти вигинанню та розтріскуванню виробів у майбутньому.
 3. Натуральне покриття. Для кафе чи публічного приміщення варто вибрати столи та лави, покриті акриловим чи кольоровим лаком. А ось для дому клієнти часто замовляють ліжка та шафи, оброблені лляною олією чи восковою сумішшю. З часом меблі доведеться «навощити» повторно, втім, це можна зробити навіть у домашніх умовах.
 4. Висушування для усунення внутрішнього напруження. Як відомо, дуб – це дуже «примхливий матеріал». Якщо деревину не висушать належним чином, то з часом меблі можуть втратити форму. Спеціалісти компанії «Lori» сушать масив у автоматизованих камерах за допомогою комп’ютерного обладнання. Це дозволяє досягти чудового результату – 6-8% вологості без внутрішнього напруження.

Якість родинних стосунків можна вимірювати меблями: якщо ви можете зібрати шафу чи ліжко з окремих деталей і не посваритися, отже всі домашні поважають одне одного. Так жартують люди, яким колись довелося збирати дерев’яні меблі вдома з окремих деталей... Замовте меблі у компанії «Lori», і вам не доведеться тренувати нервову систему й гуглити «схему стільця» або «конструкцію ліжка». Майстри «Lori» вважають, що всі роботи з виготовлення меблів мають виконувати професіонали. Вони швидко та якісно зберуть меблі вдома у замовника.

Топ новостей

 • 11.04.2021

 • 11.04.2021

 • 11.04.2021

 • 11.04.2021

 • 11.04.2021

 • 11.04.2021

 • 11.04.2021

 • Категории