Барні стільці з дерева для будь-якого дому

Барні стільці з дерева можуть стати напрочуд вдалим рішенням для приватного будинку чи квартири. Насамперед вони добре впишуться у квартиру-студію та будь-яке інше помешкання з барною стійкою. Враховуючи, що такі стільці вищі за звичайні, вони повинні мати підвищену стійкість і міцність.

барні стільці з дерева

Види барних стільців

Розрізняють барні та напівбарні стільці. Єдина їхня відмінність – висота. У напівбарних вона становить 55-65 см, а у барних – понад 65 см. Барний стілець може бути зроблений із дерева, металу чи пластику. Далі мова піде про дерев'яні барні стільці, оскільки вони підходять для більшості домашніх інтер'єрів. Вони бувають:

 • з твердими спинкою та сидінням;
 • з м'якими спинками та сидіннями;
 • напівм'які – з м'яким сидінням і твердою спинкою.

В якості оббивки для таких стільців найчастіше використовують шкіру чи її замінники, гобелен, цупку бавовну з домішками поліестеру, оксамит або велюр. Про особливості використання конкретного матеріалу та догляду за ним варто дізнатися в продавця-консультанта. За можливості побачити готові вироби було б добре спробувати посидіти на них. Так ви переконаєтеся, чи підходить вам висота стільця, розміри сидіння та конструкція загалом. Враховуйте також висоту власної барної стійки: вважається, що має бути 30 см різниці між висотою стільниці та сидіння. Тому в одному випадку більше підійдуть стандартні барні стільці з дерева, в другому – напівбарні, а в третьому – їхня комбінація.

Де купити якісні барні стільці?

Зараз магазини пропонують широкий вибір меблів, тому купити барний стілець в Україні не проблема. Питання лише в тому, як отримати дійсно міцні та красиві стільці, які матимуть тривалий термін експлуатації. Допомогти з цим можуть компанії, які давно представлені на ринку та мають гарну репутацію. Взірцем підприємства, яке давно та стабільно випускає якісні меблі, є фабрика LORI.

Компанія займається виробництвом різноманітних стільців та інших меблів із дуба вже чверть століття. Барні стільці від LORI – це зручні, стійкі та міцні вироби з ідеально гладкою дерев'яною поверхнею. Тут можна замовити барні стільці за індивідуальним проєктом або вибрати з переліку власних моделей компанії: «Форте», «Урбано» та «Екхольм». Вартість дубових барних стільців від LORI може бути дещо вищою за, приміром, стільці китайського виробництва, але ці меблі набагато перевершують їх за якістю.

Кожен вибір LORI проходить ретельну перевірку перед відвантаженням замовнику. На всі барні стільці діє гарантія якості 2 роки. Тож, якщо ви шукаєте дерев'яні стільці, які надійно служитимуть вам протягом тривалого часу, варто звернутися до компанії LORI.


Про змішувачі для душу

Топ новостей

 • 24.03.2023

 • 24.03.2023

 • 24.03.2023

 • 24.03.2023

 • 24.03.2023

 • 24.03.2023

 • 24.03.2023

 • Категории