Унікальний сорбент Атоксіл від Орісіл Фарм - дієва швидка допомога для усієї родини

Вчені української фармацевтичної компанії Орісіл Фарм здійснили справжній прорив в ентеросорбції: розробили дієвий і водночас турботливий лікарський засіб сорбент Атоксіл.

Цей продукт Orisil Pharm має широкий спектр застосування в лікувальній практиці так як виводить не лише харчові токсини з організму, а й патогенні мікроби, білкові алергени й продукти порушення метаболізму. Також Атоксіл має виражену протимікробну дію, саме тому він має ефективну дію у комплексному лікуванні гострих діарей.

- Атоксіл від Орісіл Фарм – сорбент нового покоління, володіє потужною інноваційною сорбуючою дією. Він ефективний та дієвий лікарський препарат для очищення організму від токсичних речовин - зазначає Наталія Кіщак, маркетинг-директор компанії Орісіл Фарм.

В Орісіл Фарм підкреслюють, що максимальна сорбція на Атоксілі — 15 хвилин, що в 10 разів швидше порівняно з сорбентами попереднього покоління.

- Атоксіл - це надійний помічник у комплексному лікуванні як при легких розладах, так і при важких інтоксикаціях. Він виводить саму причину виникнення кишкових інфекцій та діареї — хвороботворні мікроби, та грибки, зберігаючи та відновлюючи при цьому корисну здорову мікрофлору кишечника, - розповідає генеральний директор Орісіл Фарм Максим Кіщак.

Керівник компанії Орісіл Фарм Максим Кіщак розкриває дію Атоксилу:

- Звичайні сорбенти виводять усі молекули, які вміщуються в порах. Атоксіл, завдяки своєму електростатичному потенціалу, діє як розумний сорбент. Він вибірково притягується до патогенних мікробів та їхніх токсинів, виводячи алергени білкової природи, ацетон, гістамін, білірубін, холестерин та інше. І завдяки відсутності пор на своїй поверхні Атоксіл не сорбує маленькі молекули, такі як мінерали, вітаміни й мікроелементи. Отже, виводячи зайве, він мінімалізує виведення корисного.

Препарат від Orisil Pharm Атоксіл має широкий спектр дії, та є мабуть у кожній сімейній аптечці. Цей дієвий сорбент допомогає при алергіях та дерматологічних захворюваннях; діареї та кишкових розладах; харчових та алкогольних отруєннях; дисбактеріозах; у комплексному лікуванні хронічних захворюваннях печінки і при гепатиті; гострих кишкових інфекціях. Атоксіл ефективний у разі опіків та виникнення ран: завдяки потужному сорбційному потенціалу й протимікробній дії препарат очищує та підсушує рану. Атоксіл захистить від бактеріального ураження, гнійних ускладнень і прискорить загоєння пошкодження шкіри.

В Орісіл Фарм пишаються, що Атоксіл -є дієвим сорбентом, як для дорослих, так і для дітей віком від року. Також у компанії Orisil Pharm повідомляють, що Атоксіл ефективно використовують й у ветеринарній практиці.

Топ новостей

  • 21.10.2020

  • 21.10.2020

  • 21.10.2020

  • 21.10.2020

  • 21.10.2020

  • 21.10.2020

  • 21.10.2020

  • Категории