Електронні гроші міцно увійшли в ужиток. Вже нікого не здивуєш розрахунками в даному виді. МФО не упустили можливість і взяли можливість кредитування в свої руки. На даний момент існує велика кількість онлайн сервісів, які готові надати кредит в лічені хвилини.


На оформлення заявки на кредит йде не більше 5 хвилин, відповідь приходить дуже швидко і в 99% позитивні. Гроші зараховуються на електронний гаманець моментально.Їх оформлення не вимагає тривалого часу, але для обороту великих грошових сум, краще пройти верифікацію.


У чому переваги позики онлайн.

-Не потрібен великий пакет документів.

-Підходить для людей з поганою кредитною історією.

-Гроші надходять миттєво.

-Індивідуальний підхід. Якщо ви не можете повернути гроші в строк, можливо продовжити позику.

-Програма лояльності. Для постійних клієнтів є знижки, акції і бонуси.

Крім плюсів є і один великий недолік. Кредит видається під дуже великий відсоток. Він становить від 1,5 до 2% в день. Тому варто відразу задуматися чи варто воно того.Так само варто брати такі кредити на короткостроковий період, не варто оформляти кредит на кілька місяців. Переплата може стати в кілька разів більше основного боргу.Щоб взяти кредит потрібно зареєструватися на сайті і подати заявку. Після схвалення гроші відразу надійдуть на рахунок. При заповнення своїх даних потрібно бути гранично уважним і не допускати помилок. Від позичальника будуть потрібні наступна інформація:

Прізвище Ім'я та По батькові.

Номер мобільного телефону.

Електронна пошта.

Паспортні дані.

Прописка.

Номер електронного гаманця.

Відомості про доходи.

Для підтвердження взяття позики, на телефон надійде смс повідомлення чи подзвонить оператор.


Для погашення кредиту, існує кілька способів:


Банківська картка. В особистому кабінеті на сайті МФО, вибираєте спосіб погашення «Компанії», заносите інформацію про карту і підтверджуєте платіж.

Через електронний гаманець.Через термінали для оплати платежів. Вибираємо «Оплата послуг», далі «Послуги банків», далі «Погашення позик». Знаходьте вашу організацію, вносите свій номер індикації (його можна дізнатися в особистому кабінеті на сайті організації), оплачуєте.

В середньому в перший раз позичальник може отримати від 3 до 10 тисячі гривень. Чим довше ви перебуваєте в системі регулярно виплачуєте взяті кредити, то велика ймовірність, що вам збільшать кредитний ліміт до 100000 гривень.


Кредит онлайн отримати дуже легко перейшовши на сайт https://fibi.tech/ru, а також у МФО існує ряд привабливих пропозицій для клієнтів. Якщо ви думаєте, що візьмете кредит і не будете виплачувати, то ви помиляєтеся. Процедура стягнення боргів тут така ж, як і в інших банках.При взятті кредиту, завжди враховуйте свої фінансові можливості, не варто гнатися за легкими грошима.

Топ новостей

  • 14.06.2021

  • 14.06.2021

  • 14.06.2021

  • 13.06.2021

  • 13.06.2021

  • 13.06.2021

  • 13.06.2021

  • Категории