Сергій Анциферов (Воронцов) рекорд України

Попри скрутні часи, українці готові перемагати не лише на полі бою. Життя триває, люди продовжують працювати і навіть підкорюють книгу рекордів України.

Сергій Анциферов (Воронцов) та його компанія SV Atelier, які кожен день роблять людей красивішими та впевненішими у собі, завдяки своїй роботі, 18.11.2022 р. отримала диплом рекордів України за створення найдовшої перуки з натурального волосся в Україні.

Хто такий Сергій Анциферов (Воронцов) та SV Atelier

Компанію заснував у 2005 році українець, стиліст та перукар Сергій Воронцов (Анциферов) і називалася вона Hair Diamond. Згодом у 2016 р. Сергій створив окремий бренд SV Atelier, який тепер відомий і за межами нашої країни завдяки унікальнім системам заміщення волосся.

Сергій Анциферов (Воронцов) рекорд України

Реплейсмент (система заміщення) – тоненька сітка з закріпленими на ній натуральними пасмами волосся. Це авторська розробка Сергія Анциферова (Воронцова), яка не має аналогів. Технологія – прорив у бьюті-індустрії, адже відрізняється ключовими моментами:

  • Тоненька сітка-накладка, яка іноді доповнюється натуральним шовком (імітує шкіру голови) пропускає повітря та воду, ти самим дає шкірі голови дихати, не заважає нормальному кровообігу.
  • Аксесуар неможливо відрізнити від власних пасом. Вироби виготовлюються індивідуально згідно з побажаннями кожного замовника, його особистими мірками. При виробництві використовуються різні схеми набиття волосся.
  • Систему можна носити не знімаючи 1-2 місяці. В ній можна спати, займатися спортом, плавати у басейні завдяки спеціальним надійним фіксаторам, які залишаються непомітними для оточуючих. Накладку комфортно носити незалежно від того, кріпиться вона на волосся або поголену голову.

Сергій Анциферов (Воронцов) рекорд України

Повернемося до рекорду України

Більше року Сергій Анциферов (Воронцов) та 36 найкращих майстрів SV Atelier ретельно працювали над появою найдовшої системної перуки в Україні. Довжина системи склала 1 метр і 30 сантиметрів, для її створення було використано приблизно 1760 годин та один з найдовших зрізів від маківки натурального волосся. Майстрам доводилося відходити на 4 кроки назад від основи, щоб закріпити на ній пасмо волосся. Виріб без перебільшень вийшов красивим та естетичним. Його вага складає 390 грамів. Натуральний рудий відтінок локонів додає реплейсменту оригінальності та пікантності.

Українській бренд SV Atelier під керівництвом Сергія Анциферова (Воронцова) створює унікальні перуки, ставлячи нові світові рекорди. Це ще один привід українцям пишатись своїми майстрами!