Навіщо потрібна юридична перевірка нерухомості?

Перш ніж починати будь-які інвестиції у нерухомість, необхідно ознайомитися з правовими аспектами які пов’язаними з купівлею та умовами процесу будівництва на даній території, а також отримати дозвіл на початок експлуатації. Не всі мають знання, необхідні для виконання необхідних формальностей, або стикаються з проблемами під час їх виконання. У таких випадках корисними будуть консультації адвокат Вінниця - Малик Олександр Володимирович, тел.: (096) 109-76-08, (050) 105-33-11, сайт за посиланням Кращий Юрист Вінниці, який  спеціалізуються на праві нерухомості та будівництва.

Послуги юриста по нерухомості

Адвокат Вінниця надає консультації:

  • з питань торгівлі нерухомістю на основі експертних висновків і досліджень;
  • з питань правового забезпечення інвестиційних процесів;
  • з питань отримання дозвільних документів, пов'язаних з будівництвом, купівлею та спродажем нерухомості.

Юрист з нерухомості дбає про інтереси клієнтів, надаючи комплексні послуги на багатьох рівнях права нерухомості, таких як:

  1. Регулювання правового статусу нерухомого майна.

Визначення правового статусу нерухомого майна необхідне для його продажу, дарування, використання під забезпечення кредиту чи здійснення інвестицій у будівництво. Необхідні правила відрізнятимуться від випадку до випадку та можуть включати, але не обмежуються: заволодіння нерухомим майном, скасування спільної власності або записи в земельній та іпотечній книгах.

  1. Скасування спільної власності.

Власність часто має кілька власників, наприклад, внаслідок спадкування, шлюбу чи партнерства. Скасування спільного володіння - наприклад, після розлучення або ліквідації компанії - вирішує багато проблем, таких як управління нерухомістю, інвестиції в неї або отримання прибутку від оренди чи лізингу.

  1. Придбання нерухомості.

Один із спадкоємців може «заволодіти» майном і не тільки жити в ньому, але й сплачувати відповідні збори або обробляти пов’язану землю. Після закінчення строку, встановленого законом, майно буде вилучено. Юрист врегулює питання власності та земельних книг.

Якщо ви хочете визначити правовий статус свого майна, ефективно ним управляти, вивести на ринок – давайте поговоримо. Юридичні консультації з ціною яких ви можете ознайомиться за посиланням адвокат по нерухомості, та ваша готовність до співпраці приведуть вас до успіху.

Що в себе включає співпраця з юристом?

Юрист з нерухомості буде корисним у випадках:

  • юридична консультація

Іноді вдається уникнути розгляду справи, якщо ми дотримуємося всіх норм законодавства при здійсненні операцій з нерухомістю.

  • складання та перевірка договорів нерухомості.

Такі документи, як забудова, купівля-продаж і попередній продаж, оренда, дарування, довічна рента або сервітут, повинні мати певну форму та зміст, що захищає ваші інтереси. Юрист з питань нерухомості перевірить документ на відповідність правовим стандартам і вашим перевагам.