Іноземний акціонер СК «ПРОВІДНА» підтримує Україну

Якоб Вестерлакен, який займає посаду директора IIC UKRAINE B.V та є кінцевим бенефіціарним власником страхової компанії «ПРОВІДНА», висловився на підтримку України. 

Цьогоріч виповнилося 27 років з дня створення відомої української страхової компанії «ПРОВІДНА». Її власник з 2015 року – International Insurance Consortium B.V. з Нідерландів. Саме цьому європейському інвестору належить 99,9993% цінних паперів компанії.

Якоб Вестерлакен, що керує IIC UKRAINE B.V. і є членом Наглядової ради страхової компанії «ПРОВІДНА», заявив, що він підтримує Україну під час війни. Також він розповів, що готовий в найближчому майбутньому продовжувати активно вкладати кошти в страховий сектор економіки нашої країни. 

З часів російського вторгнення у  2014 році ПрАТ страхова компанія «ПРОВІДНА» втратила деякі свої філії. Мова йде про підрозділи, що розташовані в Криму, Донецьку та Луганську. На той момент у компанії були російські акціонери, яких довелося одразу змінити. Як тільки відносини з ринком РФ було розірвано, у компанії з'явився новий європейський акціонер. З 2015 року власники страхової компанії «ПРОВІДНА» - IIC UKRAINE B.V.

Ця європейська компанія доклала значних зусиль для того, щоб страхова компанія «ПРОВІДНА» почала активно розвиватися і могла пропонувати клієнтам ще більше цікавих та корисних продуктів – лікування в інших країнах, телемедичні послуги тощо. Завдяки новим стандартам роботи, масштабним інвестиціям, довіра партнерів та клієнтів страхової компанії «ПРОВІДНОЇ» почала зростати. З 2018 року вони вже могли оцінити зручність користування онлайн-сервісами.

Новий власник СК «ПРОВІДНА» вважає, що компанія стала однією з найкращих в страховому секторі української економіки та повинна залишитися такою завжди. У його подальших планах – активний розвиток компанії, підвищення якості обслуговування клієнтів, пропонування сучасних продуктів та послуг. Крім того, Якоб Вестерлакен  активно комунікує з керівництвом ПрАТ страхової компанії «ПРОВІДНА» з самого початку російського вторгнення. Він постійно спілкується зі своїми  українськими колегами та висловлює бажання одразу після закінчення війни приїхати до нашої країни. 

 "Коли країна повернеться до нормального життя, чого я очікую і сподіваюся найближчим часом, я ще раз підтримаю компанію всіма необхідними фінансовими засобами", — запевнив акціонер.

Топ новостей

  • 30.11.2022

  • 30.11.2022

  • 30.11.2022

  • 30.11.2022

  • 30.11.2022

  • 30.11.2022

  • 30.11.2022

  • Категории