У страховій компанії «ПРОВІДНА» розповіли про страховку для українців за кордоном

Компанія виконує свої зобов'язання за договорами страхування в повному обсязі як в Україні, так і за її межами.

Після 24 лютого через розв'язану росією війну понад 5 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки та шукати прихисток за кордоном. Відтак, перед страховою компанією «ПРОВІДНА» постало питання надання якісного сервісу та страхової підтримки для своїх клієнтів поза межами України.

Страхова компанія «ПРОВІДНА» виконує свої зобов'язання за договорами страхування в повному обсязі, відповідно до умов договору, як на території України так і за її межами.

Також «ПРОВІДНА» робить все можливе для підняття якості сервісу для своїх клієнтів за кордоном. У компанії наголошують, що клієнти, які покинули Україну з початком війни та не уклали відповідні договори страхування, мають можливість укласти такий договір дистанційно, перебуваючи за межами батьківщини.

Як працює страхування КАСКО від СК «ПРОВІДНА» за кордоном?

Чимало клієнтів компанії «ПРОВІДНА» виїхало за кордон на власних автомобілях, що мають договір страхування наземного транспорту (КАСКО). Згідно з умовами договору, передбачено покриття збитків на території Європейських держав, території країн СНД та Грузії.

При цьому, для клієнтів, які мають за договорами КАСКО страхове покриття тільки в межах території України, але виїхали за кордон — СК «ПРОВІДНА» дистанційно надає розширення території страхового покриття за бажанням клієнта.

Який порядок дій у разі настання страхового випадку за договорами туристичного страхування

До закінчення або скасування дії воєнного стану СК "ПРОВІДНА" здійснює відшкодування за договорами добровільного страхування подорожуючих за межами України на підставі документів, які надаються в онлайн-режимі.

Протягом 24 годин з моменту настання події, перед тим, як звернутися до медзакладу, необхідно зателефонувати до Асистансу, аби вам повідомили інформацію щодо наступних дій. Вам необхідно зазначити:

  • ім’я та прізвище застрахованої особи;
  • назву страховика, номер договору;
  • програму, за якою реалізується страхування, розмір страхової суми і територію дії договору;
  • обставини, за яких сталась подія, і характер допомоги;
  • місцеперебування Застрахованої особи і номер телефону для зв'язку;
  • інші відомості, запитані Асистансом.

У разі настання події, що може бути визнана страховим випадком за умовами страхування, необхідно надати передбачений договором пакет документів у онлайн-режимі на електронну адресу info@providna.com.ua протягом 10 календарних днів з часу отримання послуги та її оплати.

Загалом виплати страхової компанії «ПРОВІДНА» за договорами туристичного страхування від початку війни складають понад 1,5 млн гривень, КАСКО — 11 млн гривень та за договорами «автоцивілки» — 12,2 млн гривень.