Встановлення паркану під ключ: переваги та недоліки

Одним з етапів облаштування території навколо будинку є встановлення паркану. Він – це необхідний елемент захисту від проникнення сторонніх осіб. Для того, щоб паркан міг виконувати покладені на нього функції, потрібно щоб паркан був правильно змонтований. Встановлення паркану з профнастилу під ключ – оптимальне рішення, адже це позбавить вас від більшості складнощів, всі робити на себе бере будівельна бригада.

Що таке встановлення паркану під ключ: основні переваги

Послуга встановлення паркану «під ключ» дуже популярна, адже замовним позбавлений більшості складнощів, які з цим пов’язані. У даної опції є наступні переваги:

  • замовлення матеріалів і роботи в одному місці. Вдасться простіше все контролювати, адже спілкуватиметесь щодо всіх питань лише з одним бригадиром. Узгодити питання виходитиме легше;
  • гарантоване виконання зобов’язань в повному обсязі. Підписується договорі щодо виконання конкретного переліку робіт, в чітко визначені строки. Саме тоді, коли це узгоджено отримаєте готовий паркан;
  • комплексні роботи, якими власне і є встановлення паркану під ключ обійдуться дещо дешевше, приблизно на 10-20% в порівнянні з тим, якби замовляли в однієї бригади підготовку ділянки, в іншої облаштування фундаменту, а ще в однієї власне монтаж профлистів.

Монтаж під ключ – це дійсно повний комплекс робіт, в тому числі він включає підготовку ділянки та прибирання на ній по завершенню.

Недоліки установки паркану під ключ

Як і будь-які послуги, монтаж паркану під ключ також має певні недоліки. Відчуєте їх в тому випадку, якщо поставитися до вибору будівельної бригади не досить уважно. Так що ж може піти не так? Зараз пояснимо.

Головна проблема – це неякісне виконання робіт. Причому всіх, від підготовки території до накручування листів металу. Можна сильно зекономити і при цьому дуже пожалкувати. Враховуйте, що бригади, які надають якісні послуги не будуть намагатись замінити матеріали більш дешевими (і в переважній більшості неякісними) варіаціями. Це звісно збільшує дохідність роботи «майстрів», але замовник отримує паркан, який лише на перший погляд виглядатиме привабливо, а насправді дуже швидко проявляються наступні проблеми:

  • розтріскування та викришування фундаменту;
  • поява корозії на металічних профілях;
  • вигорання шапок саморізів – це буде дуже сильно помітно на фоні листів профнастилу;
  • скрип петель хвіртки та воріт, а також складне їх відкривання.

Різноманітних недоліків може проявитись ще дуже багато. Тому віднесіться з особливою увагою до вибору будівельної бригади.