Назва нашої статті – зовсім не тавтологія. Мова про обідні стіл та стільці, які є в кожному будинку, і часто навіть у декількох кімнатах. Наприклад, у вітальні стоїть обідній комплект стіл та стільці для святкових родинних вечерь та частування гостей, а у кухні – ще один комплект стіл та стільці для щоденного користування.

При цьому ви можете обирати стіл окремо від стільців або зважитися і придбати обідній комплект стіл і стільці одночасно в одному меблевому салоні або Інтернет-магазині, тобто здійснити покупку в комплекті.

Що входить до обіднього комплекту?

Обідня група – це комплект меблів, що складається з столу зі стільцями та/або кріслами, або виконаних у єдиному стилі, або зовнішньо різних (різних кольорів і навіть різних матеріалів), але які влучно доповнюють один одного. Останній варіант більш характерний для меблів у сучасному стилі.

Кількість предметів у комплекті набір стіл і стільці на кухню» чи у вітальню може бути різною. Сьогодні виробники дають можливість самостійно обрати необхідний розмір столу, пропонуючи в модельному ряді моделі одного дизайну, але різного розміру, наприклад, довжиною 120, 140 і 180 см. А вже залежно від розмірів столу покупець визначає, скільки стільців йому необхідно.

Безумовно, є варіанти і з фіксованою кількістю виробів, але таких останнім часом стає дедалі менше.

Зазвичай столи і стільці у вітальню та на кухню купуються останніми, так як, на відміну від інших меблів, їх рідко виконують на індивідуальне замовлення, хоч і таке трапляється, наприклад, для доповнення елітних дизайнерських кухонних меблів в класичному стилі. Зазвичай готові вироби вже є на складі в меблевому салоні. Або будуть доставлені протягом досить невеликого часу.

До того ж зібрані стіл та стільці будуть заважати складанню інших меблів. Це ще один аргумент на користь того, щоб купувати (або хоча б встановлювати) їх останніми.

Де придбати обідні комплекти столи і стільці?

Є кілька шляхів, як правильно і без особливих зусиль придбати стіл та стільці до себе в будинок або квартиру.

1. Кухонний комплект стіл і стільці можна замовити в тому ж меблевому салоні, де ви замовляли собі кухню або меблі у вітальню вже для обідніх комплектів. Зазвичай під власну колекцію кухонних меблів або віталень в таких салонах вже заздалегідь підібрано кілька варіантів столу зі стільцями того ж стилю та колірної гами.

2. Меблеві салони, що спеціалізуються саме на продажу столів та стільців. Перевага таких салонів - набагато ширший вибір, ніж вам запропонують у першому випадку. Недолік – ви не можете заздалегідь розташувати обрані стіл зі стільцями поруч із вже зібраною у вас кухнею. Тому помилилися ви з вибором чи ні, буде зрозуміло лише в момент збирання столу та стільців у вас вдома. А зібрані меблі, як відомо, вважають введеними в експлуатацію і поверненню не підлягають.

3. В Інтернет-магазинах. Мінус такого варіанту відразу ж зрозумілий - ви вибираєте стіл зі стільцями з фотографії, і насправді його колір може бути дещо іншим. У плюсах – величезний вибір, трохи нижчі ціни та значна економія часу. Вам не потрібно витрачати час та енергію на переїзди між магазинами, увечері, з чашкою чаю та у улюбленому кріслі, ви спокійно проаналізуєте всі варіанти та зробите правильний вибір. Наприклад, підібрати комплект стіл і стільці можна тут https://style-comfort.com.ua/uk/category/stoly-i-stulya.


Про змішувачі для душу

Топ новостей

  • 26.03.2023

  • 25.03.2023

  • 25.03.2023

  • 25.03.2023

  • 25.03.2023

  • 25.03.2023

  • 25.03.2023

  • Категории