ЖК під Києвом - якісне житло за невисокою ціною, чисте повітря, приємний відпочинок, вільний простір

Для того, щоб позбутися метушні великого мегаполісу, можна купити квартиру в передмісті в одному з ЖК під Києвом. Зараз можна побачити багато будівельних майданчиків, які будують нові житлові комплекси. Для будівництва вибираються ділянки з достатньою площею, на яких можна збудувати ціле містечко, де будуть зводитися, не тільки житлові будинки, але і об'єкти інфраструктури: школи, дитячі садки, парки. За рахунок облаштування території житлових будинків, достатності площі, створюються чудові жилі двори. У них облаштовуються квітники, спортивні та дитячі майданчики, відводяться місця для стоянки автомобілів жителів та їх гостей.

Прогресивні проекти

Будівельні компанії вибирають нові, прогресивні проекти, розраховані на різну кількість житловихкімнат з просторими кухнями, прихожими, коридорами, зручними балконами або лоджіями. Отримуючи простору квартиру поліпшеного планування, мешканці не обмежені сервісом. В багатьох багатоповерхівках мається індивідуальне електроопалення, встановлені лічильники обліку води, електроенергії. На перших поверхах житлових багатоповерхівок влаштовуються магазини, аптеки, перукарні. До новобудов ЖК під Києвом прокладається асфальтована дорога. Маршрутні таксі курсують за зручним графіком.

Простір і чиста екологія

ЖК під Києвом - це не тільки якісне житло за невисокою ціною, але і чисте повітря, приємний відпочинок, простір. Поруч з житловим комплексом в більшості випадків пробігає річка, знаходиться зелена посадка. Мешканці можуть вільно займатися спортом на свіжому повітрі, відпочивати з дітьми, тваринами. У таких місцях немає скупчення промислових та переробних підприємств, великої кількості транспорту. Тому екологія тут краще, ніж у великому місті.

Цінова політика

У житлових комплексах під Києвом житло дешевше, ніж в столиці. Крім того, тут можна купити квартиру зовсім недорого, якщо вкласти гроші в самому початку будівництва або на етапі зведення фундаменту або розчищення будівельного майданчика. З кожним певним етапом вартість квартир підвищується. Багато забудовників пропонують житлові приміщення в кредит, з вигідним розподілом платежів на роки. Тут можна купити квартиру в процесі будівництва чи після здачі будинку в експлуатацію.

Для багатьох людей комфорт – це свіже повітря, красива природа та спокійний ритм життя – тому вони вибирають собі житло під Києвом.