Модний дім hugo boss не припиняє дивувати. Цього разу нещодавно дизайнер продемонстрував у Мілані речі, які пропонує носити восени та взимку. Слід детальніше розібратися в актуальних тенденціях. Ще є час знайти ідеальний варіант новинки для гардеробу, щоб через місяць або два бути самою стильною особою та носити улюблені речі від Hugo Boss.

Чи потрібне у 2022-ому році каміння?

Речі з камінням, стразами знову у моді. Це можна зрозуміти, якщо подивитися на приклади нових нарядів від Хуго Босс. Загалом бренд використовував ці декоративні елементи на сукнях, светрах та жіночих сорочках. Це доволі стильний елемент, якщо правильно все розташувати. На осінь дизайнери рекомендують одягати безпосередньо речі з довжиною міді та максі, щоб відчувати тепло та комфорт.

Бренд Hugo Boss за весь час свого існування вже встиг заробити гарну репутацію. Практика демонструє, що якщо на речах є стрази або каміння, то навіть через рік вони нікуди не подінуться. Компанія розробила лінійку нарядів середнього та дорогого сегменту, тому одяг буде носитися довго та повністю окупиться.

До речі, дизайнер Хуго Босс пропонує сорочки, сукні зі стразами не тільки для особливого вечора, а й на повсякдення. Різниця лише в матеріалах. Для виходу в світ краще обирати сукні з мережива та шовку.

Оверсайз знову в моді?

Якщо не казати безпосередньо про куртки, пальто, то так. Бренд Hugo Boss намагається повернути до моди речі в стилі оверсайз. Так, про них складно забути, оскільки такі луки носили люди останні 3-4 роки. Проте слід зазначити, що ще на початку 2021-го дизайнери почали відхилятися від такого напрямку та обирати щось інше.

Якщо подивитися безпосередньо на новинки від Hugo Boss, то тут зовсім не така тенденція. Запропонована велика кількість широких штанів, джинсів, об’ємні сумки, костюми, сукні, сорочки оверсайз. Також є теплі футболки з середніми за довжиною рукавами та піджаки. Вони всі виконані у вільному стилі.

Тож, якщо восени буде бажання носити щось доволі велике, то слід звернути увагу саме на новинки від Hugo Boss. Вважається, що у тренді такі речі точно протримаються мінімум рік, а може й більше. Одяг та аксесуари від цього бренду зазвичай якісні, тому можна буде трохи почекати доки оверсайз знову буде у моді.

Якщо говорити про кольори, які пропонує Хуго Босс, то ідеальний варіант зможе підібрати кожен. Є не тільки спокійний сірий, чорний, коричневий, синій, до яких звикли всі шанувальники цієї фірми. Також серед запропонованих кольорів вдасться ще знайти червоний, помаранчевий та жовтий одяг. Запропоновані всі відтінки: від майже непримітного до дуже яскравого.

Слід зазначити, що один з трендів осені 2022-го – це тотал лук. Потрібно, щоб наряд був в одному кольорі та з єдиних матеріалів. Бренд Hugo Boss не пройшов повз такої тенденції. Можна подивитися на новинки та переконатися в цьому. Загалом запропоновані повністю сині, червоні та чорні образи.