Кавун - дуже незвичайна ягода. Вірніше, однорічна трав'яниста стелеться ліана сімейства гарбузових. Кавун був приблизно в 2000 році до нашої ери окультурений стародавніми єгиптянами і з тих пір з пустелею тропічної Африки поширився світом. Кавун цінують за приємний солодкий смак, соковитість і неповторний аромат.

Ягода кавуна - це джерело вітамінів, пектинів, клітковини, геміцелюлози, мінеральних речовин. З давніх-давен соком кавуна лікують захворювання нирок і печінки, а високий вміст заліза запобігає недокрів'я.

Трактори, мототрактори, міні-трактори купити за доступною ціною в інтернет-магазині https://motokosmos.com.ua/minitraktory

Культура світлолюбна, тепло, - і жаростійка. При температурі + 16 + 18 ° С проростає насіння на 12 - 14 день, а при температурі +25 + 30 ° С - на 7 - 8 день від дня висіву. Сходи не переносять навіть короткочасного зниження температури і гинуть.

Ранньою весною, з початком польових робіт, проводять боронування грунту в два сліди для запобігання випаровування вологи, а перед безпосередньою висадкою насіння або розсади грунт культивують на глибину 10 - 12 см. Сівалка овочева вибір тут: https://motokosmos.com.ua/seyalka_ovoshchnaya_2bj-5_5ti_ryadnaya.
Кількість внесених добрив залежить від родючості грунту. Мінеральні добрива вносять восени, під зяблеву оранку або ранньою весною, перед культивацією. Кавун добре сприймає мінеральні добрива і відповідає надбавкою урожаю на 25 - 50%, підвищенням цукристості на 3 - 5%.

Сівалка точного висіву СТВ2 (овочева, дворядна) для мотоблока

Важливо! Не можна вносити свіжий гній безпосередньо під рослини, оскільки він значно погіршує смак свіжих плодів, затримує ріст і формування культури і знижує опірність кавуна до хвороб.
Посів і висадка розсадиІснує два способи вирощування кавунів - розсадний і безрассадний. Перевага розсадного способу полягає в більш ранньому отриманні перших плодів порівняно з тими рослинами, які розвивалися з насіння у відкритому грунті. При рассадном способі висадки культура менше пошкоджується шкідниками та мікроорганізмами.
Висівають сухе насіння для отримання розсади в спеціальні касети, заповнені почвосмесью. Через 20 - 22 днів з дня його появи сходів розсаду можна висаджувати у відкритий грунт. Особливі вимоги в період росту розсади пред'являються до температурного режиму: впериод проростання насіння в касетах підтримують температуру +25 + 30 ° С, під час росту сходів температура вдень повинна бути +20 + 25 ° С, вночі +16 + 18 ° С.

За два тижні до висадки у відкритий грунт проводять загартовування розсади і знижують температуру, відкриваючи теплицю, а перед самою висадкою залишають теплицю відкритою на добу. Технологія вирощування кавунів в Україні
Висаджують розсаду у відкритий грунт при зникненні загрози заморозків, прогріванні грунту на 15 - 16 ° С на глибину 10 - 15 см.
При вирощуванні кавуна безрассадним способом висадку проводять раніше намоченими насінням.

Топ новостей

  • 28.05.2022

  • 28.05.2022

  • 28.05.2022

  • 27.05.2022

  • 27.05.2022

  • 27.05.2022

  • 27.05.2022

  • Категории