«Вірджинія Голд» – це сорт тютюну, який затребуваний у всьому світі. Його використовують як для самокруток, так і для сигарет. Він прекрасно підходить для тих, кому подобаються легкі і солодкуваті аромати тютюну.

Зростає він у багатьох країнах світу, має середню кількість нікотину. Багато людей беруть цей тютюн на вагу для сигарет – це є відмінний варіант, якщо ви цінуєте фруктовий післясмак. Сорт відрізняється великою кількістю цукру та використовується різними виробниками тютюнових сумішей.

Що потрібно знати про сорт

Це один з найвідоміших сортів, який є основою для багатьох сучасних сумішей преміум-класу у всьому світі. Отримали його під час сушіння тютюну – в процесі листя змінювали колір із зеленого на золотистий.

Сорт є середньопізнім, для вирощування потрібен помірний полив. Висота кущів досягає 2 метрів, листя Великі. Сушка може бути вогневої або сонячної. Першу вибирають частіше. Триває процес близько 5 днів, в процесі сировину набуває жовтуватий відтінок. Чим довше сушать, тим темніше колір. Завдяки карамелізації цукру посилюється солодкий присмак. Процес ферментації триває до року, він дозволяє максимально розкрити смакові властивості.

Якими особливостями відрізняється сорт

Для тютюну «Вірджинія Голд» характерний якскравий солодкувато-фруктовий аромат. Вже після першої затяжки можна відчути приємний ароматний букет. Смол небагато, що також є плюсом. Використовують тютюн не тільки для набивання цигарок та самокруток, але і при складанні сумішей для кальянів.

Часто вибирають ваговий тютюн Вірджинія голд ті люди, які ще не визначилися з сортом і хочуть спробувати популярний продукт, який не є міцним. Нерідко набувають його і курці з досвідом, приємні властивості зробили сорт затребуваним.

«Вірджинія Голд» затребуваний з різних причин:

  • особливості сорту дозволяють вирощувати його в різних регіонах;
  • урожайність відмінна;
  • продукт не вимагає використання ароматизаторів, він самодостатній.

Тютюн має тривалий термін зберігання, якість його з часом не змінюється, смакові характеристики зберігаються. Він помірно терпкий, з приємним ароматом і специфічною кислинкою. Зіпсувати його змішуванням з іншими сортами практично неможливо. Навпаки - це дозволяє створити цікаві варіанти.

Як видно із зазначеної інформації, цей сорт володіє хорошими характеристиками і здатний приємно вразити покупця.