У житті вчорашніх учнів буде ще дуже багато усіляких святкових заходів та світських раутів, які потребують відповідного парадного оздоблення.

Але у день закінчення школи головною окрасою винуватців урочистості виступає стрічка "Випускник 2024", яка бере на себе роль символу вступу до дорослого життя.

Замовити ці вироби у будь-якій кількості завжди можна у нашій компанії, де пропонується авторське оформлення антуражу для різних свят за демократичними цінами. На що слід звернути увагу при покупці?

Стрічки для випускників 2024 року: критерії вибору

Перш ніж купити стрічки на випускний, ретельно продумайте їхню концепцію з урахуванням стилю заходу та корпоративної форми учнів. У разі труднощів із ухваленням рішення можна сміливо звертатися за допомогою до консультантів. Що врахувати при покупці.

  • Матеріал. Урочистість виробам надає глянсовий блиск, тому найчастіше їх виготовляють із атласу чи нейлону. Щоб уникнути зісковзування стрічки на випускний "2024Україна", слід заразом купити мініатюрні шпильки, які легко фіксують її на одязі і візуально абсолютно непомітні. Іноді вони йдуть у комплекті зі стрічками.
  • Тиснення. Наша компанія готова нанести на стрічку будь-яку інформацію: назву навчального закладу, номер класу, рік випуску та інше. До того ж, наші дизайнери забезпечують можливість особливим чином виділити дітей, які відзначилися на тій чи іншій ниві, наприклад, стрічка "Випускник" з короною стане відмітним знаком медаліста або активного громадського діяча, стрічка "Містер" або "Міс" підкреслить спортивні заслуги або участь дитини у шкільних олімпіадах.
  • Колір. В асортименті представлені не тільки класичні стрічки - червоні із золотим тисненням та сині із срібним, є в наявності і на замовлення моделі бірюзового, кремового, блакитного, шоколадного та інших відтінків спектру. Це різноманіття дозволяє вибрати відповідний за всіма параметрами варіант.

Пам'ятайте, що ви замовляєте не просто легковажний антураж для свята, а справжній символ прощання з дитинством, який дорогий кожній людині. Тому підійдіть до вирішення питання з усією відповідальністю та фантазією!

Інформація для покупця

Компанія готова виконувати замовлення у будь-якому обсязі та в строк з доставкою по всій території України. Для зручності клієнтам пропонується кілька способів оплати. Будь-які організаційні питання завжди можна вирішити у телефонному режимі або електронною поштою.