Ленты именные - аксессуар, обеспечивающий почетный статус выпускника вчерашнему старшекласснику. Следует понимать, что для каждого ребенка он предельно важен, потому что позволяет сделать первый шаг во взрослую жизнь с шиком. Заказать весь необходимый антураж для школьного праздника и выпускного бала можно в нашем интернет-магазине, где представлен широкий ассортимент соответствующего товара по демократичным ценам. Наши специалисты всегда готовы к диалогу, и, в том случае, если вы не найдете подходящих вам по всем параметрам позиций, они готовы разработать и изготовить изделия по индивидуальному заказу.

Прикраси для випускників: практичні поради при виборі стрічок іменних

Право вирішувати, якої концепції будуть випускні стрічки на замовлення, звісно, належить батькам і вчителям, але дослухатися до думки винуватців урочистості слід обов'язково! Важливо, щоб вони мали урочистий вигляд і гармонійно поєднувалися з убранням. Що слід врахувати обов'язково можна подивитись по посиланню.

  • Якість матеріалу та друк на стрічках з імями мають бути бездоганної якості. Не забувайте про те, що їм слід витримати досить активну експлуатацію протягом декількох годин на святі .
  • Останнього дзвоника і безпосередньо самого випускного вечора. У процесі виготовлення стрічок на замовлення використовується добротний шовк або атлас з парадним глянцевим блиском і нешкідливі для здоров'я фарби. У нашому інтернет-магазині стрічки пропонуються відразу в комплекті з мініатюрними шпильками, які надійно фіксують їх на одязі.
  • Обов'язковою умовою будь-якого свята виступає нагородження відмінників, активістів, дітей, які так чи інакше відзначилися. Розумно буде продумати стрічки випускників на замовлення з акцентом на їхніх заслугах. Це може бути виділення кольором, відтінком напису і його змістом. Наші дизайнери запропонують вам кілька варіантів рішення, з яких можна вибрати той, що підходить вам за всіма параметрами. Задумки можуть бути найрізноманітнішими: пам'ятна медаль, значок з логотипом, стрічка "Міс" купити які цілком реально в один клік у нашому інтернет-магазині.

У разі труднощів з вибором іменної стрічки, сміливо звертайтеся по допомогу до менеджерів. Вони допоможуть підібрати святковий антураж (стрічка з написом, нагородний значок, дзвіночки тощо), відповідно до ваших вимог та уподобань. Доставка товару в будь-якому обсязі здійснюється по Києву і всій території України в чітко обумовлені терміни. Для зручності покупцям пропонується кілька способів оплати на вибір.