Кожна жінка, очікуючи народження свого малюка, починає завчасно готуватися до цієї події — підбирати якісний дитячий одяг, який знадобиться немовляті у пологовому будинку.

Читайте у нашому матеріалі про те, які речі обов'язково треба взяти у роддом, а також де варто купувати якісний та зручний одяг для самих маленьких діточок.

Сумка в роддом: які речі потрібні

Які речі знадобляться новонародженому у пологовому будинку

Збираючи сумку у пологовий будинок, втримайтеся від бажання взяти з дому чи не весь дитячий одяг. Справді, ви та ваша крихітка пробудете там лише декілька днів, а, отже, не варто збирати величезну сумку з 20 комбінезончиками.

Ми підготували для вас приблизний список тих речей, які справді будуть корисними під час перебування у пологовому будинку:

  • боді: в залежності від сезону, візьміть кілька 4 штуки з коротким та довгим рукавом.
  • пелюшки: 4 шт. вам цілком вистачить тоненьких та трохи теплих виробів;
  • шкарпетки та повзунки: 3-4 пари перших та 2-3 пари других речей;
  • комбінезон: тут все просто, адже у пологовому будинку вам знадобиться 1 теплий комбінезон на виписку;
  • чепчики та шапочка: буде цілком достатньо 2-3 тоненьких чепчиків та 1 шапочки з більш щільної тканини;
  • комплекти: зупиніться на 2-3 шт.

Звертаємо вашу увагу: головне не кількість, а якість. Дитячий одяг для новонароджених має бути:

  • На 100% якісним — виробленим виключно з натуральних тканин. Так, провідний виробник речей для немовлят ТМ Демі відшиває свої колекції виключно з комсомольського трикотажу. Ця тканина немов створена для чутливої шкіри маленького янголятка: одягнувши малюка у боді чи комбінезончики DemiBaby, ви можете не турбуватися, що у крихітки з'являться почервоніння чи навіть алергія. Демі турбується про якість та здоров'я вашої малечі!
  • Гарно утримувати зайву вологу й одночасно дозволяти шкірі дихати. Це особливо важливо, адже перші кілька місяців після народження теплообмін малюків ще не навчився «правильно» працювати, як це відбувається у дорослих.
  • Пошитим з кращих лекал — тоді ваш малюк з перших хвилин життя відчуватиме вашу турботу та любов.

Крім цього, батькам слід підготувати дитячий одяг на виписку. До нього висувається ще більше вимог: окрім усього вищеперерахованого, такий гардероб має бути святковим та стильним.

І тут знову на допомогу приходить ТМ Демі — в асортименті цього виробника є речі на всі випадки життя!

DemiBaby бажає вам легких пологів та справжнього щастя материнства!