Багато автовласників переконані, що продаж авто — це складна та комплексна процедура, що обов'язково передбачає підготовку машини на СТО, зустрічі з десятками потенційних покупців та торг. При цьому є великий ризик натрапити на шахраїв чи сильно продешевити. Однак, викуп допомагає продати транспортний засіб за день. Всі клопоти бере на себе майбутній власник. Саме він проводить діагностику, визначає ціну автомобіля, займається юридичним оформленням та виплачує кошти у повному розмірі. Продавець машини швидко укладає угоду та отримує гроші, а покупець отримує автомобіль, який може лишити собі чи перепродати.

Далі розкажемо, коли автовласникам варто погодитися на викуп машин та які переваги має ця послуга.

П'ять причин погодитися на викуп машини в автосалоні

Приватні покупці часто просять знижку чи запитують про можливість оплатити покупку на виплат, тоді як автосалон сам визначає суму, за яку може купити машину, та виплачує винагороду без зволікання або оплати частинами.

Викуп авто в Одесі вигідний у таких випадках:

  • ви — власник елітного автомобіля, на який неможливо знайти покупця через дошки оголошень в інтернеті;
  • продаєте несправну машину після серйозної аварії чи поломки;
  • хочете позбутися арештованого майна або автомобіля під заставою, щоб вийти із фінансової ями;
  • не можете правильно оформити машину, придбану на аукціоні чи у приватного власника закордоном;
  • поспішаєте та хочете укласти угоду купівлі-продажу за 1 день.

Така співпраця швидка та взаємовигідна. Автосалон може придбати машину за зниженою ціною, щоб продати її дорожче після кузовного ремонту, мийки та хімчистки. Власник машини не витрачає час та гроші на її продаж.

Переваги викупу авто в Одесі

Викуп авто дає можливість укласти угоду та отримати гроші за день без додаткових зусиль. Ця послуга має такі переваги:

  • Економія часу та грошей — можете забути про передпродажну підготовку, яка передбачає дрібний ремонт на СТО, автомийку та хімчистку салону. Також не потрібно фотографувати автомобіль та публікувати приватне оголошення.
  • Продаж проблемного автомобіля — якщо машина пережила серйозну дорожньо-транспортну пригоду, зламалася та потребує коштовного ремонту, можна її позбутися, отримавши частину вартості нового авто.
  • Швидке оформлення угоди — можна продіагностувати та продати вживану машину за один день.
  • Отримання до 95% від вартості машини без самостійного пошуку покупця та передпродажної підготовки.
  • Продаж машини у межах міста — не потрібно витрачати час на довгу поїздку за межі Одеси.

Викуп авто в Одесі дозволяє позбутися машини, яка знаходиться під заставою чи вважається арештованим майном. Новий власник самостійно зніматиме накладені обмеження. Також можна продати машину, що змінила кілька власників, не мала митного оформлення в Україні, потребує коштовного ремонту.

Процедура автовикупу має лише один недолік — знижену вартість машини із серйозними пошкодженнями. Новий власник вирахує вартість ремонту, якщо пропонуєте йому авто з несправною ходовою частиною, неповною комплектацією, сильними пошкодженнями кузова. Однак, продаж все одно буде вигіднішими за безцільне зберігання несправної машини у гаражі чи на відкритій стоянці.

Автосалон NNAuto запропонує безплатну експертну оцінку машини перед покупкою та перевезе несправний транспортний засіб на майданчик власним коштом. Викуп авто може бути оптимальним варіантом, якщо вам важливо підписати угоду та отримати гроші від продажу машини за один день.