Всі батьки прагнуть дати своїй дитині найкращу освіту, а якщо це можна поєднати з відпочинком під час канікул, то це подвійна користь. Одним із способів веселого спілкування з однолітками та отримання мовної практики у реальних обставинах є табори з вивченням англійської мови. Там можна отримати досвід живого спілкування, подолати мовний бар`єр та знайти нових друзів. Важливо, що в програмі передбачені заняття з носіями мови, спілкування з якими – завжди суттєва підтримка для тих, кому важко заговорити інозменою.

Для чого потрібні мовні табори

Літня практика прекрасна тим, що у дитини не відбувається мовних прогалин під час канікул, а проведені заняття мають практичний характер. Уся інформація подається у цікавому форматі, охоплюючи різні теми. Діти відвідують мовні табори з різною метою. На ранніх порах це навчання відбувається у цікавій ігровій формі, а напередодні перед вступом до коледжу або вузу майбутній абітурієнт отримує навички спілкування, збагачує культурний і соціальний досвід.

В курс входить засвоєння граматики, мовних особливостей, вміння підготувати доповідь, написати цікавий твір, іноді доведеться аргументовано відстояти свою точку зору. Дітей вчать думати і слухати, говорити і читати. Дитина потрапляє в атмосферу нового мовного досвіду і приємної підготовки до більш дорослого «іноземного» життя, або подальшого навчання далеко від батьків.

Корисно! Для дітей це може бути першим етапом на шляху вибору майбутньої професії, вступу в іноземний ВУЗ, побудови кар'єри, роботи за кордоном.

Пріоритети перебування в літньому мовному таборі

Дитина поринає в іноземне мовне середовище на 24 години на добу. У ньому відбувається навчання з різних боків в режимі нон-стоп (у кімнаті, на вулиці, у спілкуванні з наставниками, з екрану телевізійних програм). Такий природний навчальний прийом допомагає учням стати частиною цілого, прибирає сором`язливість і емоційний бар'єр.

У таборі відбувається формування учня як особистості. Гігієна і догляд за собою, проведення прибирання приміщення та інші заходи – все, як і в звичайному таборі, але англійською. Дитина набуває навичок самостійного життя, відповідальної поведінки далеко від дому. Приємна атмосфера відпочинку, під наглядом досвідчених вожатих, що чергується з навчальними заходами, проходить в легкій цікавій для учнів формі.

Ще одна перевага – розвиток кругозору. Вважається, що поїздка сприяє швидкому дорослішанню дитини. Додому вона повертається вже іншою людиною. Відбувається маса знайомств і цікавих зустрічей. Перед нею відкривається зовсім новий різноманітний світ. В багатьох розвиваються навички пізнання, критичного мислення, всебічного розуміння процесів, що відбуваються.

Організаційні моменти мовних таборів для дітей:

  • Адміністрація установи має надати на замову спеціальний дозвіл, ліцензійні документи на право навчати дитину у мовному таборі.
  • Продумана організація, суворе дотримання заходів безпеки для всіх. Дитячі літні мовні табори знаходяться на огородженій території з цілодобовою системою охорони.
  • Індивідуальний підхід в освіті передбачає різноманітний вибір навчальних курсів. Кожна приватна установа прагне надати найбільш передові і цікаві розробки в підготовці і відпочинку підопічних на своїй інформаційній платформі. Для дітей організують різноманітні майстер-класи й інші повчально-розважальні заходи.
  • Увага до кожного учня. Нечисленні групи (до 15 осіб) формуються з урахуванням віку. Навчальна, пізнавальна і розважальна програми розроблені на базі наявних знань дітей.
  • Професійний підхід. Під час заїзду відбувається постійний патронаж з боку фахівців, що допомагають в адаптації і контролю емоційного стану кожної дитини.

Завдання дбайливих батьків хоч раз надати шанс дитини відвідати мовний літній табір, тому що це прекрасний спосіб провести відпочинок з користю.