Вуличні стовпи освітлення - обов'язковий елемент міської інфраструктури, який забезпечує подачу штучного світла в темну пору доби. Він встановлюється в місті і за його межами, в різних населених пунктах і на промислових, виробничих об'єктах. Забезпечує подачу яскравого і сильного світла, який не буде зліпити людини, але гарантовано освітить потрібну ділянку.

Щоб купити вуличні стовпи освітлення, звертаються в спеціалізовану компанію Metalogalva. Широка лінійка продукції дозволить підібрати підходящу опору.

Особливості виробів

Міцні і довговічні конструкції виготовляють зі сталі. Продукцію для надійності покривають цинковим шаром, який виключає передчасне руйнування від корозії. Його товщина сягає 80-100 мкм, чого цілком достатньо, щоб протягом довгих років витримувати вітрові, механічні та хімічні навантаження. Використовуються вуличні опорні стовпи для естетичного оформлення проспектів, парків, алей, пр.

Продукція оснащена 1-3 кронштейнами, має посилений каркас і універсальний дизайн. Міцні конструкції витримують вітрові навантаження, суттєві вібрації, механічний вплив. Освітлювальні опори служать для фіксації ліхтарів, прожекторів, світильників різної форми і конфігурацій.

Призначення і типи

Ліхтарі стають невід'ємною частиною архітектурного оформлення міста. Головне завдання - забезпечити подачу яскравого пучка штучного світла. Встановлюють стовпи як біля доріг, стежок, алей, так і на просторих майданчиках, біля будинків, будівель, де важливо підкреслити красу і величність споруд.

Зовнішнє освітлення забезпечує комфорт громадян, які мають пересуватися по місту в нічний час.

Вуличні стовпи освітлення необхідні для подачі світла на автомагістралі для забезпечення безпеки дорожнього руху. Додатково такі опори виступають в якості підстави для фіксації проводів, приладів освітлення, рекламних та інформаційних щитків, покажчиків, допоміжного кабелю тощо.

Інтернет-магазин пропонує вибрати різну продукцію. Вона розділена за призначенням, конструктивними особливостями, способам монтажу, розміром тощо. За типом і призначенням вироби розділені на силові і несилові. Перші позначаються «ОС» або «СФ», застосовні для невеликих мікрорайонів, майданчиків, вулиць. Силовий кабель проводиться по повітрю і землі. Несилові позначають як «НП», «НФ», «НФГ», пр. Затребувані для організації освітлення в парках, скверах, пр.

Топ новостей

  • 07.07.2020

  • 07.07.2020

  • 07.07.2020

  • 07.07.2020

  • 07.07.2020

  • 07.07.2020

  • 07.07.2020

  • Категории