Західна Україна незмінно користується великою популярністю як у іноземних, так і українських туристів. Особливо вирізняється серед них Івано-Франківськ. Це останнє місто, яке лежить на шляху туристів до Карпат та відвідувати його цікаво як у зимовий, так і літній час.


Мандруючи Західною Україною обов'язково варто орендувати квартиру в Івано-Франківську і зупинитися там на кілька днів. Тут ви не зустрінете класичних радянських будівель. Віддалене від столиці місто легко змогло зберегти свою автентичність до наших днів і виглядає так само, як старовинні міста в центральній та західній Європі.

Де зняти квартиру?

Розвинена транспортна система дозволяє з комфортом жити у будь-якому районі міста. Звичайно, найзручніше добиратиметься до місцевих визначних пам'яток, якщо поселитися в смому центрі міста. Тут є зупинки всіх видів транспорту, які зможуть доставити вас до будь-якої точки міста.

Визначні пам'ятки

Самостійною визначною пам'яткою Івано-Франківська є його архітектура. Прогулюючись центральною його, ви ніби потрапляєте в європейське курортне місто зі старовинними будинками, гострими баштами, широкими брукованими вулицями.

Також можна орендувати житло поблизу одного з численних музеїв, наприклад, музею сімейних професій. Івано-Франківськ славиться своїми незвичайними музеями, відвідування яких стане цікавою пригодою, а не нудною екскурсією.

Щодня милуватися красивими краєвидами ви будете, якщо винаймете житло біля Кафедрального Воскресенського собору.

Як забронювати житло?

Домовлятися про оренду краще до подорожі до Івано-Франківська. У звичайний час це можна зробити за 1-2 тижні. Напередодні великих свят, наприклад Різдва та Нового року, попит на квартири зростає та бронювати житло краще за 1-2 місяці до приїзду. Безліч пропозицій по оренді житла від місцевих орендарів можна знайти на дошці оголошень OBYAVA.ua

Ви можете шукати оголошення від власників квартир або скористатися послугами професійних ріелторів. Другий варіант дозволяє убезпечити себе від угоди із шахраями. Також можна скористатися перевіреним сервісом об'яв в інтернеті.

Якщо ви вибираєте квартиру для оренди серед оголошень на сайті, обов'язково звертайте увагу на фотографії та опис житла (в ньому має бути вказана точна адреса, площа квартири, перерахована техніка, вказана точна ціна, чи потрібна застава).

Також варто ретельно вивчити відгуки про саму квартиру, її стан, а також ввічливість та порядність господарів.

Вибравши потрібну квартиру в оренду, ви зможете з комфортом відпочивати та насолоджуватися Івано-Франківськом.