Передчасна еякуляція - це одна з найбільш значущих сексуальних проблем для безлічі чоловіків різного віку і соціального стану в більшості країн земної кулі. Чоловіки, які страждають від занадто швидкого настання еякуляції, в більшості випадків не в змозі підтримувати тривалі, здорові та гармонійні стосунки.

Нижче ми коротко опишемо причини та фізіологію пердасної еякуляції, а в останньому абзаці поради, як максимально продовжити статевий акт.

Причини

Для того щоб зрозуміти, звідки береться прискорене сім'явиверження, давайте розглянемо його причини. Вони бувають:

  • психологічними;
  • фізіологічними;
  • об'єктивними.

Психологічні чинники

Серед психологічних причин передчасного сім'явиверження слід насамперед виділити відсутність навичок самоконтролю, а також високу сексуальну збудливість чоловіка.

Дуже багато чоловіків на самому початку свого статевого життя стикалися з тим, що оргазм їхній наступав набагато раніше, ніж їм того хотілося б. Причиною цього є юнацька гіперсексуальність і гіперзбудливість. Але після перших же злягань багато чоловіків цілком здатні продовжити статевий акт до того моменту, коли їхня партнерка досягне свого оргазму. Набагато гірше, коли така юнацька квапливість стає звичкою, від чого страждають уже цілком зрілі й досвідчені чоловіки і, звичайно ж, їхні партнерки.

Зазвичай робота з подібною категорією чоловіків ведеться в напрямку освоєння різних методик самоконтролю та саморегуляції. Це і контроль над диханням, і застосування різних технік, що дають змогу відтермінувати настання еякуляції. Крім того, можуть застосовуватися й медикаментозні засоби, що знижують загальну збудливість або локальну чутливість статевого члена.

Фізіологія передчасної еякуляції

Деякі захворювання інфекційного та запального характеру, що виникають у сечостатевій системі чоловіка, здатні стати причиною появи передчасного сім'явиверження. У цьому разі необхідно усунути причину, і проблема зникне сама собою. Тут головне не затягувати зі зверненням до фахівця. Мало того, що запущену хворобу набагато важче вилікувати, так ще й різні страхи, комплекси та інші психологічні проблеми не змусять на себе довго чекати. Тому, якщо без видимих причин час вашої близькості з партнеркою скорочується до непристойності, відразу ж зверніться до уролога.

Об'єктивні причини передчасного сім'явиверження

До таких причин можна віднести юнацьку гіперзбудливість, про яку вже згадувалося, а також тривале утримання або взагалі рідкісні статеві контакти. У таких випадках, у міру становлення регулярного статевого життя, час злягання збільшується і ситуація загалом нормалізується.

Окремо слід сказати про таку причину, як надвисока сексуальна значущість партнерки. Інакше кажучи, коли чоловік довго і нерозділено бажає близькості з конкретною жінкою і, нарешті, отримує її, осоромитися може і цілком досвідчений коханець. Засмучуватися в такій ситуації не варто. Надважливість партнерки як причина передчасної еякуляції стане і прекрасним замінником Віагри чи інших сексуальних стимуляторів. А розумна і прихильна до вас жінка завжди зрозуміє вашу тимчасову скруту і підтримає вас.

У деяких ситуаціях допомагає мастурбація за кілька годин до інтимної близькості з метою скидання надмірного сексуального напруження. А загалом, багато об'єктивних причин можуть самостійно усуватися і не є приводом хвилюватися або засмучуватися.

Лікування швидкого сім'явиверження у чоловіків

Що ж стосується методів усунення передчасного сім'явиверження, то найефективнішим і найуніверсальнішим із них є оволодіння ефективними навичками самоконтролю та саморегуляції. У цьому разі сам чоловік здатен вирішувати, як довго йому слід стримувати настання свого оргазму, щоб подарувати своїй жінці найвище блаженство.

Крім цього, сучасна медицина змогла розробити досить значну кількість методик, що дають змогу вилікувати передчасне сім'явиверження. У переважній більшості випадків таким пацієнтам буває показана виключно консервативна терапія: деякі антибактеріальні або ж протизапальні засоби, можливо, антидепресанти, або ж інгібітори так званого зворотного захоплення серотоніну.

Існують і певні хірургічні методики для боротьби із занадто ранньою еякуляцією. Наприклад, процедура обрізання (або циркумцизія). Основні переваги такого хірургічного втручання, якщо порівнювати його з консервативною терапією, полягає у швидкій ефективності та відсутності будь-яких побічних явищ.

Як подовжити статевий акт

У разі короткого статевого акту, який не влаштовує партнерку, рекомендують:

  • вокористовувати спеціальні пролонгатори;
  • користуватися презервативами з анестетиком;
  • під час сексу думати на абстрактні теми, щоб відтягнути момент еякуляції;
  • виконувати спеціальні вправи для зміцнення тазових м'язів;
  • займатися перед статевим актом мастурбацією;
  • зробити операцію обрізання.