Жінки полюбляють одежу, яка запозичена від чоловіків. Саме таким є бомбер жіночий, який є різновидом куртки без відкладного коміра, модернізованого різновиду з чоловічого плеча відважних робітників авіації. Ці моделі відрізняються однотонним коліром або смугастим губчатим коміром, манжетами, подолом куртки. Універсальність таких моделей пояснюється тим, що їх можна носити щорічно на протязі кожного місяцю року. Дизайн бомберів завжди поновлюється ї сьогодні виробник пропонує бомбери різної кольоровій палітри, з різного типу тканин.

Гардероб чоловіків також неможливо сприйняти без наявності в ньому бомб ера. Сучасний бомбер чоловічий залишається на верхівці вже багато років. Дизайнері доповняють ці моделі оригінальними модифікаціями, залишаючи при цьому основні особливості. Кожна модель надійно фіксується на тілі, тому що рукава й низ куртки надійно фіксуються.

Надійність і якість моделей на olymp-clothes.com

Колекція моделей чоловічого та жіночого одягу на olymp-clothes.com визначається якістю, яка дозволяє не тільки довго носити новомодні речі. В них завжди тепло й комфортно взимку, а ще затишно й прохолодно в теплий період року. Моделі для чоловікив и жінок мають однакові риси:

- виготовлені зі 100% нейлону, який відповідає якості щільності й м’якості;

- матеріал водо відштовхуючий;

- оригінальні металеві блискавки;

- трикотажні манжети, які не розтягуються й мають високій рівень якості;

- вітрозахисний клапан на блискавці;

- стьобана підкладка;

- відкладний комір;

- діагональні кишені на рукавах, зсередини.

Різноманітність розмірів також в наявності. Підібрати модель за параметрами самостійно не завжди виходить. Тут помилки бувають завжди. Для того щоб їх уникнути, менеджер інтернет-магазину допоможе зробити це правильно.

Жінки й чоловіки можуть оформити замовлення не виходячи із дому. Достатньо оформити замовлення на сайті у спеціальній формі. Там потрібно вказати модель, яка до вподоби, розмір, колір. Оплатити замовлення можна також одразу, скориставшись картою банку Приват24. Якщо немає можливості розрахуватись одразу, оплату можна перераховувати частково, або при одержанні. Завдяки індивідуальному підходу, новомодна модель завжди знайде свого хазяїна.

Замовлення завжди буде доставлене вчасно до любого куточку країни. Не потрібно чекати на те, коли стане холодно чи жарко. Підбирати модель можна завжди, як тільки асортимент каталогу поновлюється. Поновлення моделей відбувається регулярно, тому що модні тенденції змінюються завжди.

Топ новостей

  • 28.06.2022

  • 28.06.2022

  • 28.06.2022

  • 28.06.2022

  • 28.06.2022

  • 28.06.2022

  • 28.06.2022

  • Категории