ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП став лідером серед приватних постачальників газу

Приватний ринок поставок природного газу запустився в Україні в 2015 році. За кілька років в країні вже видано понад 500 ліцензій на таку діяльність як українським, так і зарубіжним компаніям.

За цей час енергетичний провайдер «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» зумів першим побудувати найбільшу мережу представництв по всій Україні. У 2019 компанія покриє своїми офісами усі регіони країни. Така стратегія продиктована планами розвитку компанії «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП». Вона зробила ставку на малий і середній бізнес, і, таким чином, динамічно наростила кількість клієнтів. Природно, робота в цьому секторі передбачає розвинену мережу представництв і прямі контакти.

Стрімке зростання ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП

Стрімке зростання компанії експерти також пов'язують з її серйозним ставленням до IT-розробок і діджиталізації. На сайті «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» розміщений електронний кабінет користувача, де є можливість в онлайн режимі укладати договір, розплачуватися за природний газ, електроенергію і вести документообіг в електронному вигляді використовуючи електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Як уже було згадано вище, «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» пропонує своїм клієнтам не тільки блакитне паливо, а й електроенергію. З березня 2019 року компанія почала надавати цю послугу, яка моментально отримала високий попит. І це не дивно, тому що бізнес-клієнтам набагато зручніше оплачувати енергоносії одним рахунком. В цілому «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» робить ставку на високий рівень сервісу саме з розрахунку на велику кількість споживачів - як це прийнято у всіх компаній з такою стратегією розвитку.

Це підтверджує і впроваджена мультиканальна система комунікації з клієнтами. Покупець може зателефонувати в кол-центр, приїхати в офіс «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП», написати повідомлення чат-боту або відправити звичайне електронного листа. При цьому, звичайно, залишається можливість укласти договір в електронному кабінеті користувача на сайті компанії.

Турботу про клієнта демонструють і деякі нестандартні сервіси, які пропонує поки тільки «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП». Так в рамках послуги «Газовий адвокат» фахівці енергетичного провайдера надають весь необхідний консалтинг, що стосується переходу до альтернативного постачальника. Включаючи безкоштовний (для клієнтів компанії) повний супровід і ведення всієї необхідної документації. Природно, що все вищеописане стосується не тільки природного газу, а й електроенергії.

Топ новостей

  • 18.09.2019

  • 18.09.2019

  • 18.09.2019

  • 18.09.2019

  • 18.09.2019

  • 18.09.2019

  • 18.09.2019

  • Категории