Міському жителю також як і рибаку або мисливцю також необхідний гострий клинок, різниця тільки в завданнях, які будуть покладатися на ніж. Такі завдання, як розпакування посилок, виконання різних завдань, які можуть виникнути внаслідок позаштатних ситуацій. Ніж може бути корисний в бардачку машини або аптечці, на дорозі може статися всяке, а без хорошого ножа іноді обійтися досить важко.

Щоб правильно вибрати ніж, слід звернути увагу на основні особливості та параметри ножа. Правильний вибір багато в чому залежить не від дизайну чи бренду, а від технічних характеристик та ергономіки.

Сталь ножа

Сталь один із основних критеріїв, який впливає на якість ножа. Занадто проста дешева сталь буде швидко тупитися і слабко тримати заточку, сталі преміум сегмента, звичайно ж хороші, але коштують дуже дорого і вимагають досить складного догляду та обслуговування. Оптимальним рішенням буде вибір сталей середнього цінового сегмента, вони перевірені десятками років використання на ножовому ринку та ножі з такими сталями коштують розумних грошей. Як приклад можна навести сталь AUS 8A та її аналоги, наприклад китайський аналог 8Cr13MoV. Ножі з такими сталями коштують не надто дорого і мають дуже хороші ріжучі властивості та стійкість до корозії.

Ергономіка ножа та габарити

Ергономіка один з найважливіших параметрів, що впливає на зручність використання складаного ножа. Якщо ми говоримо про міський складний ніж, важливим параметром буде вага. У середньому хорошою вагою, яка не буде відтягувати кишеню, можна вважати до 150-160 грам. Ніж з такою вагою не принесе вам дискомфорту в носінні.

Якщо говорити про ергономіку, варто відзначити зручність рукояті, тип ножового замка, наявність кліпси для зручного носіння ножа. Бажано щоб рукоятка була виконана з сучасних матеріалів, наприклад з G10, даний матеріал дуже міцний не ковзає в руці, приємний для утримання в руці в будь-яку погоду.

Ножовий замок можна вважати обов'язковою характеристикою для складного ножа. Замок для клинка на ножі забезпечує безпеку для рук власника, і розширює ступінь навантажень, які можна покладати на ніж.

Де можна купити ніж для міста

Подивитися складні ножі які відповідають перерахованим характеристикам можна на ножовому онлайн-магазині https://knife.best/ складаний ніж можна не тільки купити але і подивитися тести перед придбанням. До того ж на даному онлайн-магазині присутні ножі від українських брендів, наприклад, таких як ARMS AREA. Дані ножі вже належно зарекомендували себе як в Україні так і в Європі як надійні ножі за оптимальною ціною та якістю.


Топ новостей

  • 07.12.2023

  • 07.12.2023

  • 07.12.2023

  • 07.12.2023

  • 07.12.2023

  • 07.12.2023

  • 07.12.2023

  • Категории