Приваблива драцена завжди прикрасить оселю і не тільки. Якісний і майже професійний догляд за драценою зробить її не тільки привабливою, а й стійкою до хвороб. Значно покращити стан рослини можливо, якщо зкористатися професійним засобом ЯРОС. Тільки з ЯРОС рослина здобуває здоров’я, найкращого вигляду та краси.

Не потрібно бути професіоналом, щоб забезпечити гарний і якісний догляд за драценою. Для цього достатньо лише виконувати всі примхи рослини, а вони невеликі та використовувати ефективний засіб, в основі якого полягають тільки екологічно безпечні речовини.

Нескладні заходи, які забезпечать рослині здоров’я та гарний вигляд

До основи правильного догляду за драценою надходять такі заходи:

- правильне місце розташування;

- сприятливий температурний режим;

- вологість повітря;

- полив та підгодівля;

- правильні заходи пересадження та размноження.

Драцена не поважає прямі сонячні промені, тому, особливо влітку, потрібно її ховати від них. Це повинно бути частково затінене місце. Тільки взимку можна сміливо виставляти її на підвіконня та організовувати штучне освітлення. Важливо звернути увагу на колір листя. Якщо вони бліді, то важливо організувати більше освітлення.

Щодо температурного режиму, то тут важливо організувати режим не нижче + 15 градусів влітку і не нижче +12 градусів взимку.

Про вологість повітря також потрібно пам’ятати. Влітку та взимку рослину потрібно обприскувати. Можна чистою водою, але найкраще із засобом ЯРОС. Для цього використовують пропорції розведення органічного добрива на 1 л чистої, тепленької, відстояної води без хлору від 2,5 та до 10 мл концентрату. Рекомендовано також робити рослині тепленький душ, який освіжить її та прочистить листя від пилу.

Також важливо звернути увагу і на полив рослини. Рясний полив потрібен їй влітку, взимку потрібно трохи знизити потреби води. З додаванням засобу ЯРОС драцена набуває не тільки питних та поживних речовин, але й скріпляє, підвищує імунітет до хвороб.

Ефективність ЯРОСу щодо драцени перевірено часом. Цей природний засіб екологічно чистий і виробляється без додавання хімічних елементів. Безпечність засобу доведено хоча б тим, що випадків передозування цим засобом не існує. Органічне добриво ЯРОС забезпечує рослині:

- стимуляцію розвитку;

- покращення процесу фотосинтезу;

- посилення імунітету;

- інтенсивний зріст.

З ЯРОСом не потрібно бути професіоналом. Достатньо замовити на сторінках інтернет-магазину потрібні об’єми засобу й насолоджуватися тим, як рослина набуває сил та енергії. Немає ничого простіше, ніж приготувати суміш і використовувати, спостерігаючи за результатом. Важливо також пам’ятати, що до води додаємо засіб ЯРОС, при цьому не потрібно його перемішувати. Даємо постояти суміші сім хвилин і можемо її використовувати. Важливо робити все правильной не доводити до передозування, хоча це не так страшно.

Топ новостей

  • 14.06.2021

  • 14.06.2021

  • 14.06.2021

  • 13.06.2021

  • 13.06.2021

  • 13.06.2021

  • 13.06.2021

  • Категории