Сайт ЛьвівХолод представляє продукцію відомих виробників, що відрізняється якістю, що відповідає вимогам державних стандартів, міжнародним еталонам чинного законодавства.

Каталог висвітлює масу моделей побутового спрямування:

 1. кондиціонери;
 2. пральні машини;
 3. холодильники;
 4. міксери;
 5. свч;
 6. продукція Amway.

Асортимент

Моделі відрізняються своєю комплектністю, потужністю, орієнтованою на площу обігрівається або приміщення, що охолоджується. Всі вони мають повітряні фільтри, іонізатор, що освіжає повітря, що вбиває мікроби. Повітря в приміщенні стає чистішим, свіжішим, приємнішим. Кондиціонери lg у Львові працюють у подвійному форматі: на нагрівання та охолодження, дивлячись, який сезон стоїть за вікном. Повітряні фільтри очищають повітря від забруднень, випускаючи очищене та свіже повітря. Це створює комфорт у приміщенні та особливий мікроклімат. Фільтри затримують пил дрібної дисперсності, видаючи на індикаторі повідомлення у колірній гамі. Червоний показник повідомляє про значне забруднення повітря. Зелений індикатор повідомляє про очищене повітря, про незначну кількість домішки забруднення або її відсутність.

Функції

Кондиціонер LG має налаштування керування, за допомогою яких встановлюється певний режим нічної дії. Відсутність протягу, обране одне з шести положень жалюзі – все це створює комфортні умови нічного відпочинку. У системах клімат контролю передбачено функцію самостійного очищення, діагностики. Це істотна функція, що полегшує догляд обладнання.

Моделі, що працюють на основі інверторного компресора, безшумні, економічні, тому що інвертор дозволяє заощадити електроенергію на 70%. Це створює умови комфорту та створення мікроклімату в приміщенні. Залежно від площі кімнати або холу вибирається і кондиціонер відповідної потужності. Для невеликої кімнати підійде обладнання невеликої потужності.

Кондиціонери виконані у сучасному форматі. Зовнішній вигляд передбачає, що модель впишеться у будь-який інтер'єр. Білий, витончені контури, естетичний вигляд, простота догляду, тривалість служби – все це позитивно впливає на вибір потенційним покупцем.

Вартість

Кондицiонер у Львiвi цiна залежить від потужності, яку вибирає споживач. Чим менша площа охолодження (нагрівання) приміщення, тим нижча ціна обладнання. Ціна регулярно змінюється принаймні надходження нову продукцію, зміни ціни через застосування політики цін.

Контакти

На порталі розміщено контактні дані, під час використання яких можна отримати відповіді на питання загального, фінансового, технічного характеру. Компетентна консультація, надана адміністратором магазину, допоможе визначитись із вибором продукції. Можна залишити заявку із проханням передзвонити. Звертайтесь!

Вибрана за показниками потужності кліматична техніка довго служитиме споживачеві, зігріваючи його в холодні зимові вечори. Безшумний характер роботи техніки не відволікатиме від приємного проведення часу за переглядом вечірньої передачі.

Топ новостей

 • 03.07.2022

 • 03.07.2022

 • 03.07.2022

 • 03.07.2022

 • 03.07.2022

 • 03.07.2022

 • 03.07.2022

 • Категории