Перевезення побутової техніки від «Мотор-М»

При переїзді на місце проживання, офісних переїздах, зборах на дачу на все літо без досвідчених вантажоперевізників не обійтися. Професійна компанія "Мотор-М" допоможе вирішити проблему транспортування. Перевезення вантажів має власну специфіку.

Для дрібної побутової техніки слід використовувати невеликий автотранспорт без підвищеної вантажопідйомності з об'ємом кузова до 9 кубів.

Великогабаритні предмети передбачається перевозити у високих – до 4 метрів – тентових газелях з довгим кузовом, куди поміститься необхідне для транспортування майно.

Промислові агрегати вимагатимуть більш місткий кузов до 6 метрів у довжину, транспорт повинен мати гарну вантажопідйомність. При цьому машина повинна мати гідроборт для зручного та безпечного завантаження.

При перевезенні вантажів знадобляться вантажники, які оперативно та якісно впораються з роботою, встановивши предмети побутової техніки у кузові так, щоб не було перешкод при транспортуванні з небезпекою пошкодження вантажу. Замовити вантажоперевезення Буча можна через компанію «Мотор-М». Тарифами залишитеся задоволені.

Перед тим як побутова техніка буде занурена до кузова вантажівки, слід звернути увагу на якість упаковки та правильну підготовку обладнання до перевезення. Щоб побутова техніка не постраждала при транспортуванні, потрібно дотримуватись певних умов.

Дрібні деталі, знімні елементи, висувні полиці упаковуються окремо – якщо їх залишити в побутовій техніці, під час поїздки можливе пошкодження як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь. Побутову техніку слід запакувати в плівку з пухирчастою структурою, обкласти пінопластом або поролоном – це убезпечить техніку під час руху транспорту на нерівній дорозі. Такі ситуації часто виникали під час переїздів в Ірпінь з Києва та назад, але компанія «Мотор-М» знає, як правильно підійти до справи.

Картонну та тканинну тару потрібно заклеїти, для цього підійде скотч, при цьому для кожної побутової техніки потрібна своя захисна коробка – так при транспортуванні не постраждає зовнішній вигляд виробу та його механізм. У кузові побутову техніку встановлюють з урахуванням її габаритів та ваги: уздовж бортів – великогабаритні предмети, ближче до центру – дрібні. Велику техніку фіксують ременями, що запобігають інертному руху.

При обережному якісному перевезенні швидкість вантажівки, що рухається, не перевищує 60 км/год, якщо машина їде по місту, за міською рисою вантажівка може рухатися зі швидкістю 80 км/год, але тільки в тому випадку, якщо дорожнє полотно гладке, без вибоїн і вибоїн. В умовах важкої дороги швидкість скидається, щоби не постраждав вантаж. Періодично водій вантажівки зупиняє транспортний засіб і перевіряє вміст кузова, щоб упевнитися в його безпеці. Побутова техніка буде доставлена в потрібне місце у потрібний час акуратно та якісно.

Детально: https://motor-m.kiev.ua/pt_ukr.html


Про змішувачі для душу

Топ новостей

  • 24.03.2023

  • 24.03.2023

  • 24.03.2023

  • 24.03.2023

  • 24.03.2023

  • 24.03.2023

  • 24.03.2023

  • Категории