Послуги БТІ допоможуть вирішити усі необхідні питання при будівництві

Багато людей в сучасному світі хоча б раз скористався послугами БТІ. При купівлі житлової площі або при потребі узаконення житла – це все робота спеціалістів компанії БТІ. Які послуги надає ця компанія ми розберемо нижче:

  • обстеження будівель;
  • технічний нагляд за будівництвом;
  • виготовлення документів на нерухомість;
  • проєктування;
  • технічна інвентаризація БТІ.

Для більш детального розуміння цих пунктів, розберемо кожний окремий вид послуг

Обстеження будівель та споруд проходить із застосуванням спеціальних експертних методів, це допомагає виявити можливі відхилення чи установити відповідність до нормативів. Завдяки такому обстеженню можна скласти висновки щодо подальших дій експлуатації та створення безпечного плану експлуатації. При такому обстеженні беруть до уваги декілька показників: стан опорних стін, безпека із займанням, шумозахист, можливість добудови у майбутньому.

Технічний нагляд за будівництвом проводять з метою дотримання документації та витримки всіх нормативів та стандартів. Замовником такої послуги є інвестори, власники нерухомості та забудовники. Спеціалісти БТІ проводять ряд обстежень на моменті будови, щоб уникнути всіх можливих дефектів для гарантування безпечного будівництва.

Виготовлення документів на нерухомість проводять з метою отримання прав на будівництво, також документація необхідна при переплануванні, при зміні цільового призначення будівництва. Звернувшись до “МЕГАПОЛІС БУДЕКСПЕРТ”, вони з радістю допоможуть якнайшвидше отримати дозвільну документацію. БТІ виконує великий комплекс робіт з оформлення дозволів та отримання документів на нерухомість.

Проєктування це комплекс робіт, який містить в собі створення архітектурного рішення та розробку. Проєктування містить в собі ряд заходів, а саме: розробка архітектурного рішення споруди, створення ескізного проєкту, виготовлення робочого проєкту, після чого документація надається замовнику для узгодження.

Технічна інвентаризація БТІ уособлює в собі ряд заходів, спрямованих на отримання дозволу на знесення стін або реконструкцію. Така інвентаризація є необхідним заходом при проведенні перепланування. В яких випадках потрібно робити технічну інвентаризацію: при капітальному ремонті, при введенні в експлуатацію новобудову, при необхідності реєстрації незавершеної будівлі, при об'єднанні або розподілі житлового майна.