Популярність, а в свою чергу і дохід готелю багато в чому залежать від комфорту, який він пропонує гостям. І не останню роль в ньому грає спальне місце. Зручне, не скрипливе ліжко, м'який матрац – одна з обов'язкових умов того, що гість добре відпочине і залишиться задоволений вашим сервісом. Розглянемо, які типи матраців підійдуть для готелів.

матрац

Дешеві або дорогі?

Звичайно, будь-якому готелю хочеться заощадити на придбанні меблів та постільних речей, але економія повинна бути розумною, не на шкоду якості. Якщо у вас невеликий заклад бюджетного класу, то підійдуть моделі з пружинним блоком Бонель. Вони досить зручні, зносостійкі і недорогі. Подивитися можна на сайті є-матрас e-matras.ua/ukr/. Якщо потрібен варіант ще дешевше – придивіться до безпружинних виробів на основі пінополіуретану. Вони не володіють особливим анатомічним ефектом, зате точно не будуть скрипіти, також такий наповнювач не сприяє розмноженню постільних кліщів. Обов'язкова вимога до виробів для номерів:

 • наявність щільного зносостійкого захисного шару;
 • сертифікати якості продукції – їх треба зберегти для перевірок санітарно-гігієнічних норм;
 • наявність наматрасника – допоможе підтримувати чистоту ліжка на належному рівні і уникнути частих чисток самого матраца;
 • гипоаллергенность.

Якщо мова йде про готелі високого класу, не обійтися без ортопедичних матраців. Звичайно, їх вартість дещо вище попередніх моделей, але й рівень комфорту буде помітно краще. Оптимальне співвідношення ціни і якості у виробів з незалежним пружинним блоком ПокетСпрінг. Максимальний рівень комфорту в багатошарових виробах, де крім пружинного блоку є кілька шарів натуральних або штучних наповнювачів. Однак такі моделі не користуються попитом у готельєрів, так вони набагато дорожче, до того ж потребують складного очищення спеціалізованими хімчистками.

матрац

Обов'язково придивіться до продукції вітчизняних виробників, вони виготовляють гідні аналоги європейської продукції за доступною вартістю. До речі, деякі недорогі готелі пропонують ортопедичний матрац в якості додаткової послуги за окрему плату. Можливо, і вам буде доцільно придбати 1-2 таких моделей і взяти цей прийом на озброєння.

Практичні поради

Як відомо, ортопедична підтримка буває декількох ступенів жорсткості. Так як ви не знаєте наперед потреби своїх гостей, краще вибирати вироби помірної або середньої жорсткості. Ще один варіант догодити гостю – двосторонній матрац, одна сторона якого жорстка, а друга м'яка. Гарним доповненням до нього буде футон – це тонкий жорсткий матрац, який відмінно вирівнює поверхню. Але в даному випадку, поклавши його на м'яку сторону ортопедичного матраца, ви отримаєте помірну жорсткість. Так що вийде врахувати всі потреби гостей найпростішою комплектацією ліжка.

Футони і топпери також можуть використовуватися для об'єднання двох односпальних в одне двоспальне місце. Наприклад, якщо у вас в номері два односпальні або полуторні ліжка, які періодично зсуваються за запитом гостей в одне.

Для курортних готелів, а також закладів, де часто зупиняються сім'ї з дітьми найкраще вибрати непромокальні наматрацники. Сучасні мембранні вироби не видають себе зайвим шарудінням, підтримують комфортний повітрообмін, зате збережуть ваші матраци в чистоті, захистять від неприємного запаху і продовжать термін служби. При цьому їх можна неодноразово прати в звичайних пральних машинах.

Топ новостей

 • 06.03.2021

 • 06.03.2021

 • 06.03.2021

 • 05.03.2021

 • 05.03.2021

 • 05.03.2021

 • 05.03.2021

 • Категории