Ландшафтний дизайн - це галузь архітектури, яка стосується дизайну відкритих просторів, наприклад парків, садів, міських зелених зон, присадибних ділянок та т. Д. Перед ландшафтним архітектором стоїть завдання поліпшення і захисту відкритих просторів, їх реорганізації та модифікації відповідно до характеристиками конкретної місцевості , а також потребами тих, хто там живе. Сьогодні замовити якісний ландшафтний дизайн можна далеко не скрізь! Компаній, що пропонують свої послуги багато, а ось справжніх профі своєї справи - немає.

Які вибрати підходящого ландшафтного дизайнера?

Ландшафтний дизайнер повинен, перш за все, проаналізувати запити клієнта, допомогти визначитися зі стилістикою присадибної простору, вибрати відповідні декоративні елементи, зіставити потреби і можливості клієнта. Потім він приступає до поглибленого вивчення простору, з яким йому доведеться працювати, паралельно з вивченням територіальних характеристик місцевості. Аналізує матеріали і технологічних особливостей.

Після завершення етапу попереднього вивчення ландшафтний дизайнер приступає до розробки концепції і дизайну проекту, створення візуалізації з використанням спеціального програмного забезпечення і сучасних комп'ютерних моделей. І тільки після цього можна починати безпосередню ландшафтне проектування на об'єкті.

Якими характеристиками і навичками повинен володіти хороший ландшафтний дизайнер?

Професійний дизайнер обов'язково повинен володіти знаннями про специфіку розвитку ландшафтної архітектури, а також мати уявлення про естетичну сторону питання. Також принципово важливо, щоб у людини, який займається розробкою ландшафтних дизайн-проектів були глибокі знання програмного забезпечення для технічного та архітектурного проектування, використовуваним в цій професії.
Нарешті, дуже важливо, щоб ландшафтний дизайнер мав почуття стилю, вмів креативно підходити до справи (не просто підбирати рулонний газон, а вміло вписувати її в загальну композицію). Тільки в цьому випадку він зможе задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів і запропонувати оригінальні ідеї проектування присадибної ділянки.

Переваги замовлення в компанії Garden Park

Наша компанія Garden Park - це штат професіоналів, які багато років працюють з ландшафтним проектуванням всіх категорій складності. Звернувшись в нашу компанію, клієнти можуть бути впевнені в таких перевагах співпраці:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Маса оригінальних ідей від кращих фахівців.
 • Великий досвід роботи і позитивна репутація на ринку.
 • Доступні ціни, першокласний сервіс.

Як бачите, співпрацюючи з компанією Garden Park, кожен клієнт може розраховувати на вищий клас обслуговування, своєчасну підтримку, задоволення індивідуальних запитів і сміливих дизайнерських ідей. Замовивши ландшафтний дизайн у нас, ви можете не сумніватися, що він сподобається всім! Якщо у вас залишилися додаткові питання - звертайтеся до менеджерів сайту і вони із задоволенням допоможуть знайти потрібні відповіді.

Топ новостей

 • 26.11.2021

 • 26.11.2021

 • 26.11.2021

 • 26.11.2021

 • 26.11.2021

 • 26.11.2021

 • 26.11.2021

 • Категории