Запланували ремонт: обираємо будівельні матеріали
Семья и дом
26.08.2017, 20:43 -

Ремонт. У когось це слово викликає не найпозитивніші емоції. Але насправді, він може бути цікавим і навіть творчим заняттям. Але як цього досягти? Відповідь на це питання є.

Від чого залежить успіх?

Основну роль відіграє те, будівельні матеріали, якої якості ви оберете. Ринок даної галузі просто затоплений пропозиціями. І часом вибір стає справжньою проблемою. У цій ситуації головне орієнтуватися на те, яке ім'я заслужив той чи інший виробник. Як на європейському, так і на вітчизняному ринку хорошу репутацію завоювали такі торгові марки, як: Ceresit, Knauf, Момент, Sniezka, Metylan. Такий же підхід слід застосовувати і при виборі виробника дверей, вікон, сантехніки, плитки та інших матеріалів. Варто відзначити, що наявність товару всіх відомих і якісних марок завжди присутній у великих будівельних магазинах. На їх полицях ви знайдете:

  • широкий вибір лаків і фарб;

  • матеріали для внутрішньої і зовнішньої обробки;

  • сучасну сантехніку;

  • освітлювальні системи;

  • килимові покриття;

  • вікна та двері.

А безліч супутніх товарів просто не перелічити. Важливо щоб в магазині завжди відповідально і ретельно підходили до співпраці з будь-яким постачальником.

Важлива деталь

Отже, ви дізналися, які будматеріали є кращими. Але що важливо врахувати ще? Звичайно ціни. Адже скільки пропозицій вам надходить, практично стільки ж цін вам пропонують. Переконайтеся в тому, що ви не переплачуєте просто на націнці, для цього найкраще співпрацювати з дистриб'юторами або офіційними представниками марок і компаній. Дізнатися і порівняти ціни можна дуже простим і швидким способом - в інтернеті. Звертайте увагу на знижки, сезонні розпродажі і не забувайте цікавитися, чи є в магазині дисконт. Враховуйте також умови доставки, адже деякі магазини вимагають за неї завищену плату. Краще себе в цьому рекомендують великі магазини, мережі, а також будівельні бази. Крім того, найчастіше у них працює більш кваліфікований і ввічливий персонал.

Вибір за вами

Щоб ремонт не став для вас рутиною, а захоплюючим заняттям, обирайте найкращі матеріали та співпрацюйте з надійними постачальниками. Прикладом асортименту і якості будівельних матеріалів служить «Епіцентр». Хоча в менших будівельних магазинах теж достатній вибір і є вигідні пропозиції. Важливо не забувати порівнювати. Ознайомившись із запропонованими товарами, ви можете зробити замовлення в лічені хвилини і почати здійснювати свою мрію.